Kolekcje

MODERN

MODERN to kolekcja o delikatnym charakterze, pozbawiona dekoracyjnych detali, funkcjonalna, a zarazem elegancka. Łączy w sobie wysokogatunkowe materiały oraz nowoczesne technologie, zachowując lekkość w zakresie designu. Jasna i ciepła kolorystyka, innowacyjna linia bezuchwytowa i wyposażenie servodrive (dający możliwość otwierania frontów i zabudowanych sprzętów AGD za pomocą siłownika elektrycznego) powodują, że kolekcja jest bardzo subtelna i harmonijna.

QUBE

Kolekcja QUBE przedstawia wnętrza kuchenne, w których zastosowano starannie wyselekcjonowane programy wzornicze łączące w sobie prostotę, funkcjonalność i nowoczesny design. Eksponujemy najnowocześniejszą technologię, praktyczne rozwiązania oraz wysokiej jakości materiały.

Czysty, prosty charakter w qubistycznej formie, którą uzyskaliśmy rezygnując z cokołu i stosując innowacyjny system Hawa. To rozwiązanie daje możliwość ukrycia części roboczej kuchni, rownież wtedy, gdy nie chcemy aby była widoczna dla naszych gości.

CLASSIC

Kolekcja CLASSIC to wyrafinowane połączenie klasyki w nowoczesnym wydaniu i elegancji Stylowa, składająca się z frontów kasetonowych i fazowanego szkła. Jest elegancka i ponadczasowa. Szklana witryna jest estetycznym uzupełnieniem. Natomiast blat kwarcytowy stylizowany na marmur calacatta podkreśla klasyczny charakter.

VIP

VIP to najbardziej ekstrawagancka z naszych autorskich kolekcji, w której prezentujemy innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania dla wymagających klientów. Zastosowane materiały jak fornir naturalny, spieki, wnętrza szaf i szuflad z najnowszymi systemami wspomaganymi elektryką dają możliwość obsługi kuchni na najwyższym poziomie... indywidualizm prezentowany w każdym detalu. To kolekcja wyjątkowo odważna, która spełni największe oczekiwania.

Najlepsza jakość
Nowoczesny design

NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA