O nas

Studio Aranżacji wnętrz S-LINE powstało w 2006 r. w Gorzówie Wlkp. i od tego czasu jego założycielka Marta Sobieszek ma przyjemność dzielić się ze swymi Inwestorami twórczością projektową. Jak mówi sama projektantka wnętrz:

„podstawą projektowania jest dla mnie nieograniczona wyobraźnia, budująca nastrój wnętrza, dbająca o potrzeby jego użytkowników. Istotą natomiast jest efekt końcowy - zrealizowany projekt - namacalny twór i niebanalne, efektowne wnętrze, którego wartość sprawdza się w funkcjonowaniu i odbiorze estetycznym innych. Co z kolei jest dla mnie niesamowitą motywacją i sprawia ogromną radość.

Bez przypadkowości, z dbałością o detal, kreatywnie, by tworzyć wnętrze mieszczące się w kanonach nowoczesnego wzornictwa lub by świadomie powrócić do klasyki.

Bo wykonywany zawód nie jest tylko pracą jest dla mnie pasją, a stworzenie przestrzeni, w której jej właściciele przebywają z prawdziwą przyjemnością jest najwspanialszym wynagrodzeniem”

Prace nad projektem rozpoczynamy wyznaczając z klientem preferencje i oczekiwania, rozmowa jest zawsze wnikliwa, bo istotą jest odczytać i wyłuskać świadome lub nawet podświadome wyobrażenia o własnym wnętrzu. Wychodząc od podziału funkcjonalnego przez projekt ścian działowych i projekt oświetlenia, po każdy kolejny szczegół wykończenia, aż po fizyczne wykańczanie projektu wraz z nadzorem autorskim.

Zapraszamy Państwa do studia aranżacji wnetrz w Gorzówie Wlkp .przy Placu Jana Pawła II, 80h w którym znajduje się również SALON MEBI KUCHENNYCH , który powstał by z uwagą i należytym priorytetem podejść do tematu kuchni. Jakością, ekskluzywnym charakterem wpleść ją w salony i połączyć jej funkcjonalny i użytkowy aspekt z kreacją całego wnętrza.

„Bo oczekiwać od życia więcej, sprostać górnolotnym wymaganiom, realizować siebie i przestrzeń według niebanalnej jakości wyznaczają cel naszej pracy i działalności naszej firmy.”

Najlepsza jakość
Nowoczesny design

NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA