PUBLIKACJE

Natura i metale szlachetne...

Natura. Podstawowe źródło inspiracji we współczesnym projektowaniu i architekturze wnętrz. Wzornictwo i materiały czerpane z natury wyznaczają trendy, będące podstawą aranżowania nowoczesnych przestrzeni.

Autorski salon kuchni

S-line Studio to nowoczesny salon, gdzie ekspozycje wprowadzają klienta w nowy wymiar przestrzeni kuchennych. To przestrzeń dla ludzi wymagających, ceniących sobie profesjonalizm. Oferujemy klientom kompleksowe rozwiązania kuchenne wykonywane na wymiar z zastosowaniem systemów najwyższej jakości. W ofercie posiadamy materiały i sprzęty AGD światowych liderów.

Kuchnia idealna?

Nowatorskie materiały, różnorodne wzornictwo i autorskie rozwiązania – profesjonaliści ze Studia aranżacji Wnętrz S-lineSTUDIO od ponad 10 lat wsłuchują się w potrzeby swoich klientów, dzięki czemu są w stanie przygotować projekty na miarę indywidualnych potrzeb i oczekiwań. „Podstawą projektowania jest dla nas nieograniczona wyobraźnia

Natura i metale szlachetne w nowoczesnych wnętrzach

Natura. Podstawowe źródło inspiracji we współczesnym projektowaniu i architekturze wnętrz. Wzornictwo i materiały czerpane z natury wyznaczają trendy, będące podstawą aranżowania nowoczesnych przestrzeni.

Mały indywidualista

Niektóre rozwiązania zastosowane w tym niedużym parterowym domu wynikają z ograniczonego metrażu, inne odzwierciedlają upodobania i styl życia mieszkańców.

250M2 - livingroom24.pl

Dolna kondygnacja – hol, salon, jadalnia połączona z kuchnią całość utrzymane w eleganckiej konwencji. Przenikają się wzajemnie biel i czerń. Na czarnych matowych kaflach białe meble kuchenne z czarnym granitowym blatem Źródło: Living Room - Portal aranżacja wnętrz...

Najlepsza jakość
Nowoczesny design

NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA