Referencje

Poznaj opinie naszych klientów

Nowe mieszkanie czekało na swoje nowe wnętrze. Nie miałem zielonego pojęcia jak je wykończyć, zrobić aranżację wnętra. Za każdym razem kiedy do niego wchodziłem miałem zupełnie inną wizje jego urządzenia. Dziesiątki pomysłów a gdy coś wyłaniało się z gęstej mgły moich myśli nagle okazywało się mało funkcjonalnym rozwiązaniem. Pomyślałem, że bez projektanta wnętrz ani rusz. Martę Sobieszek spotkałem przypadkowo chociaż jak mawiają: "nic w życiu nie dzieje się przypadkiem". Tak miało być. Właśnie wtedy ona była mi najbardziej potrzebna.

Projekt wnętrza zaczął nabierać kształtów. Wyobraźnia i wizja wnętrza mojego mieszkania zostały ukierunkowane i uporządkowane. Marcie zaufałem na tyle, że dałem jej w dużym stopniu wolną rękę w doborze materiałów, kolorystyki, wyposażenia wnętrza. Nie żałuję decyzji. Efekt okazał się zadziwiający i przerósł moje oczekiwania. Podoba mi się tak bardzo, że zamieniłem wiele lat życia w Kopenhadze na Gorzów Wlkp. Nigdy nie sądziłem, że wrócę tutaj na stałe.

Teraz tutaj jest mój dom, dzięki Ci Marta.

Jacek

Kiedy kupiliśmy nasze pierwsze mieszkanie bardzo nam zależało, aby było wyjątkowe, wykonane z pomysłem, w nowoczesnym stylu. Tak naprawdę zupełnie nie wiedzieliśmy jak się do tego zabrać, mnóstwo kupionych gazet, obejrzanych projektów wnętrz, jednak bez konkretnej decyzji. Postanowiliśmy skontaktować się z Panią Martą, aby ona pomogła nam urządzić nasze mieszkanie - zrobiła aranżację wnętrza. Podczas współpracy byliśmy przekonani, że możemy jej zaufać, a nasze marzenia o wyjątkowym, nowoczesnym mieszkaniu staną się rzeczywistością.

Niesamowite zaangażowanie Pani Marty, ogromny wkład pracy, mnóstwo poświęconego czasu oraz pełen profesjonalizm spełniły nasze oczekiwania. Czas, który poświęciliśmy urządzając wspólnie nasze mieszkanie był prawdziwą przyjemnością i na długo pozostanie w naszej pamięci, dlatego z pełnym przekonaniem zachęcamy wszystkich, którzy myślą o stworzeniu dla siebie niepowtarzalnego wnętrza do współpracy z Panią Martą Sobieszek. Dziękujemy i życzymy sukcesów.

Elwira i Robert

Spotykając na swojej drodze Martę już po pierwszej wstępnej rozmowie wiedziałam, że trafiłam w dziesiątkę. Nawet na moment nie zawahałam się z podjęciem decyzji co do aranżacji wnętrza mieszkania przez taką profesjonalistkę. Zawsze uśmiechnięta, konkretna, mająca świetny gust, wyczucie smaku a przy tym znająca wszystkie najmniejsze szczegóły techniczne - co było dla mnie największym zaskoczeniem.

Poświęciła mnóstwo swojego czasu i energii analizując moje potrzeby a mój wysiłek był co najwyżej mierny. Wszystko było zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach a ja stawiałam się tylko na umówione spotkania.

Kiedy w mieszkaniu zagościły docelowe kolory i nabierało ono swojego charakteru chodziłam z uśmiechem nie mogąc doczekać się efektu końcowego, który przeszedł moje oczekiwania!!!

Marta chciałabym Ci jeszcze raz podziękować za trud i prace jaką włożyłaś w projekt naszego wnętrza. Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, jednak jesteś wyjątkiem, który stanowi regułę:-)

Magda L.

Miło jest wejść do swojego nowiutkiego, wymarzonego domku. Pierwszy krok już wykonaliśmy, mamy dach nad głową, a teraz zadbajmy by nie popsuć efektu końcowego. Tandetnie lub nie ergonomicznie wykonany dom zostanie z nami na wiele lat.

Budując dom zaangażowaliśmy dużo pieniędzy. Usługa specjalisty - architekta (teraz już wiem) stanowi nie wielki procent tej kwoty. Przyjaciel, który wykańczał nam dom pod względem prac wykończeniowych, miał zawsze wiele pytań,

na które nie bardzo umieliśmy odpowiedzieć, potrzebowaliśmy wiele czasu na zdecydowanie się na konkretne rozwiązanie, (tzw. nieprzespane noce...). Właśnie ten przyjaciel zaproponował nam abyśmy spotkali się z Panią Martą Sobieszek - projektantką wnętrz, która mogłaby nam pomóc w wykończeniu, zaprojektowaniu naszego domu.

Mąż był sceptycznie nastawiony na tak nowatorskie rozwiązania, ale dla mnie było to najlepsze rozwiązanie, ostateczny efekt domu został uzyskany w 100%.

Aneta W.

Najlepsza jakość
Nowoczesny design

NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA