O nas

Studio Aranżacji wnętrz S-LINE powstało w 2006 r. w Gorzówie Wlkp. od tego czasu jego założycielka Marta Sobieszek ma przyjemność współpracować ze swoimi inwestorami w zakresie projektowania wnętrz. Od 2015 r. wraz z z Grzegorzem Kumiszcza stworzyli zespół projektowy. Od tego momentu postawiliśmy na rozwój, oraz poszerzanie wiedzy z zakresu architektury i projektowania wnętrz poprzez szkolenia, targi i własne pomysły, czego efektem jest wiele ambitnych i satysfakcjonujących realizacji.

Prace nad projektem rozpoczynamy wyznaczając z klientem preferencje i oczekiwania. Pierwsza rozmowa jest zawsze wnikliwa i rzeczowa. Istotą jest odczytać i wyobrażenia o własnym wnętrzu. Wychodząc od układu funkcjonalnego przez projekt ścian działowych i oświetlenia, po każdy kolejny szczegół wykończenia, aż po fizyczne zrealizowanie projektu wnętrza wraz z nadzorem autorskim.

Zapraszamy Państwa do studia aranżacji wnetrz w Gorzówie Wlkp. przy ul. Walczaka 12 w którym znajduje się również SALON MEBI KUCHENNYCH, który powstał w odpowiedzi na oczekiwania klientów. Oferujemy autorskie projekty i nowatorskie rozwiązania najwyższej jakości poparte wieloletnim doświadczeniem. Współpracujemy z liderami produkującymi osprzęt kuchenny oraz posiadamy w ofercie sprzęty AGD uznanych marek na świecie.

„...bez przypadkowości, z dbałością o detal, kreatywnie, by tworzyć wnętrze mieszczące się w kanonach nowoczesnego wzornictwa lub by świadomie powrócić do klasyki.

Bo wykonywany zawód nie jest tylko pracą, jest pasją, a stworzenie przestrzeni, w której jej właściciele przebywają z prawdziwą przyjemnością jest najwspanialszym wynagrodzeniem”.

Wystawa fotografii Szymona Brodziaka w S-line Studio wideo relacja

yt

Dawid Kwiatkowski - Jesteś

yt

Zapoznaj się z naszymi realizacjami

Zobacz więcej