Media

Mówią o nas

Cieszymy sie, ze mamy mozliwosc dzielenia sie swoja wiedza i doswiadczeniem na lamach roznorodnych magazynow, blogow, portali branzowych i lifestylowych. Oto wybrane materialy prasowe.

Omnicreatio

Innowatory Wprost w kategorii Design dla Omnicreatio Wideo

„Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie, jest nam niezmiernie miło, że doceniliście naszą pracę. 20 lat temu spotkaliśmy się z polskimi wnętrzami, które kojarzyły się głównie z kredensem. Dziś widzimy, jak rośnie świadomość Polaków” – powiedział Grzegorz Kumiszcza, współwłaściciel firmy.

Źródło
Omnicreatio

PnS Wideo

Jak zrobić remont i nie zbankrutować ? Wywiad przy kąciku eksperckim w w TVP - Pytanie na Śniadanie pomiędzy prowadzącymi program Małgorzatą Tomaszewską i Aleksandrem Sikora oraz projektantami- właścicielami Omnicreatio Martą Sobieszek i Grzegorzem Kumiszcza.

Źródło
Omnicreatio

PnS Wideo

Rozmowa w TVP podczas sobotniej edycji Pytania na Śniadanie na temat: Jak przeprowadzić remont bez domowego trzęsienie ziemi ? Na sofie jako eksperci : Marta Sobieszek Omnicreatio, Grzegorz Kumiszcza Omnicreatio. Program poprowadzili Izabela Krzan i Tomasz Kamel.

Źródło
Omnicreatio

Innowatory „Wprost” 2022 rozdane. Nagrodziliśmy innowacyjne firmy Nagrody

W poniedziałek odbyła się uroczysta gala rozdania Innowatorów „Wprost”. Nagrodziliśmy firmy z różnych branż, które w dobie kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa i agresją Rosji na Ukrainę zdecydowały się podjęć ryzyko i wprowadziły na rynek nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Źródło
Omnicreatio

W projektowaniu chodzi o świadome wnętrza Magazyn

Marta Sobieszek i Grzegorz Kumiszcza, topowi polscy projektanci i przedsiębiorcy ze studia Omnicreatio, mówią o tym, dlaczego bez projektanta nie powinno się w ogóle zabierać do remontu, sytuacji na polskim rynku wnętrzarstwa, idei świadomych wnętrz w życiu osobistym i zawodowym, a także o zwrocie z inwestycji w aranżacje biura czy mieszkania.

Źródło
Omnicreatio

Omnicreatio – aranżujemy świadome wnętrza Magazyn

Omnicreatio, jedno z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce studiów wnętrzarskich i fabryka mebli, laureatem Innowatorów Wprost w kategorii Design. Na temat kreatywnej aranżacji wnętrz oraz ich pozytywnego wpływu na użytkowników rozmawiamy z właścicielami firmy, Martą Sobieszek i Grzegorzem Kumiszczą.

Źródło
Omnicreatio

Świadome wnętrza – świadome relacje. Na czym to polega? Magazyn

O tym, jak miejsce, w którym mieszkamy, wpływa na nas, rozmawiamy z projektantami wnętrz Martą Sobieszek oraz Grzegorzem Kumiszcza, którzy prowadzą Studio Projektowe Omnicreatio. Rodzice Czarka, Neli i Marcela.

Źródło
Omnicreatio

Moim celem jest tworzenie świadomych wnętrz Magazyn

Rozmowa z Martą Sobieszek, projektantką wnętrz, współwłaścicielką studia projektowego

Źródło
Omnicreatio

Chcesz zatrudnić architekta wnętrz? Specjaliści ze Studia Projektowego S -Line zdradzają, na co zwrócić uwagę i od czego zacząć? Magazyn

Chcesz zrobić gruntowny remont mieszkania lub zaaranżować przestrzeń w nowym domu? Większość z nas, by poczuć się w tym temacie bezpiecznie, myśli o zatrudnieniu architekta wnętrz. Od czego zacząć i jak znaleźć tego najlepszego, który zaprojektuje dla nas funkcjonalną, a jednocześnie piękną przestrzeń, o której marzymy? Z odpowiedzią na te pytania przychodzą Marta Sobieszek i Grzegorz Kumiszcza – projektanci wnętrz, którzy wspólnie prowadzą Studio Projektowe.

Źródło
Omnicreatio

Remont? Nie bój się! Dobrze go zaplanuj i weź fachowca! Magazyn

Remont brzmi groźnie i kojarzy ci się problemami? Nie wtedy, kiedy racjonalnie go zaplanujesz, znajdziesz rzetelnego specjalistę i będziesz mieć sprecyzowaną wizję nowego wnętrza. O szczegółach planowania domowego remontu, pułapkach i drogach wyjścia opowiadają Marta Sobieszek i Grzegorz Kumiszcza, projektanci wnętrz, właściciele studia Omnicreatio.

Źródło
Omnicreatio

Naszą misją jest tworzenie świadomych wnętrz Magazyn

O pracy projektantów w czasach inflacji oraz zawodowych perspektywach rozmawiamy z Martą Sobieszek i Grzegorzem Kumiszczą, projektantami wnętrz ze studia Omnicreatio.

Źródło
Omnicreatio

W świadomych wnętrzach żyje się lepiej Magazyn

Dom lub mieszkanie jest lustrem, w którym odbija się całe nasze życie. Już sama ilość, wielkość i przeznaczenie pomieszczeń definiują rodzinę, natomiast kolory, styl i detale odzwierciadlają typy osobowości, charaktery, które w tym wnętrzu funkcjonują. Wynika to z naturalnej potrzeby utożsamiania się z domem – mówią projektanci wnętrz, Marta Sobieszek i Grzegorz Kumiszcza.

Źródło
Omnicreatio

Koncept tworzenia świadomych wnętrz jest misją naszej działalności Magazyn

Rozmowa z właścicielami studia aranżacji wnętrz S-LINE, Martą Sobieszek i Grzegorzem Kumiszczą

Źródło
Omnicreatio

Projektujemy z pasją

+48 888 607 758
info@omnicreatio.com

Kontakt